Інтенсивний курс фонетики

19.05.2015

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ФОНЕТИКИ
 
Кількість годин у модулі: 12 годин 
Тривалість: 4 тижні
Кількість годин на тиждень:  1 год. 30 хв. двічі на тиждень
 
МЕТА: Закріпити знання з фонетики. Використовувати фонетичні принципи. Краще розрізняти звуки французької мови. Покращити вимову.
 
ПРОГРАМА: Програма складена відповідно до фонетичних складнощів, з якими стикається українська публіка. Заняття включає теоретичні матеріали та пояснення викладача, що супроводжуються колективними та індивідуальними вправами на комп’ютері, що направлені на розпізнавання, а також словникові диктанти, повторення та скоромовки.
 
УЧБОВИЙ МАТЕРІАЛ:  теоретичні матеріали, вправи з підручників, вправи на розпізнавання на комп’ютері

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema