«Несвідоме та жіночність», лекція Лори Соколовські

25.02.2016

«Несвідоме та жіночність», лекція Лори Соколовські
 
З нагоди Міжнародного жіночого дня Французький інститут запросив до Києва психоаналітика та психолога Лору Соколовські, яка зустрінеться з українською публікою та колегами.
 
Четвер 3 березня о 19 год.
Вільний простір «Фройд Хауз»
Вул. Костянтинівська, 21
 
Зустрічі Фройда з істеричними жінками привели його до винаходу психоаналізу. Загадці жіночності він присвятив кілька своїх пізніх творів. Розрізнення жіночності та материнства є даністю, яку Лакан розвиває, доводячи, що координати першої знаходяться поза Едіпівим комплексом. Психоаналіз таким чином стверджує, що кожна жінка повинна знайти своє індивідуальне унікальне рішення, бо не існує універсального представника Жінки у несвідомому. Для ілюстрації цієї тези Лора Соколовські скористається клінічними та літературними прикладами.
 
Лора Соколовські - психоаналітик, доктор психології, член асоціації "Школа Фройдової справи" та Всесвітньої асоціації психоаналізу. Є авторкою численних статей та книг, зокрема монографії «Фройд та берлінці», що вийшла в 2013 році у видавництві Прес Універсітер де Ренн. Живе та працює в Парижі.
 
З послідовним перекладом на українську
 
Вхід платний, за тарифами «Фройд Хауз»