«Несвідоме та жіночність», лекція Лори Соколовські

25.02.2016

«Несвідоме та жіночність», лекція Лори Соколовські
 
З нагоди Міжнародного жіночого дня Французький інститут запросив до Києва психоаналітика та психолога Лору Соколовські, яка зустрінеться з українською публікою та колегами.
 
Четвер 3 березня о 19 год.
Вільний простір «Фройд Хауз»
Вул. Костянтинівська, 21
 
Зустрічі Фройда з істеричними жінками привели його до винаходу психоаналізу. Загадці жіночності він присвятив кілька своїх пізніх творів. Розрізнення жіночності та материнства є даністю, яку Лакан розвиває, доводячи, що координати першої знаходяться поза Едіпівим комплексом. Психоаналіз таким чином стверджує, що кожна жінка повинна знайти своє індивідуальне унікальне рішення, бо не існує універсального представника Жінки у несвідомому. Для ілюстрації цієї тези Лора Соколовські скористається клінічними та літературними прикладами.
 
Лора Соколовські - психоаналітик, доктор психології, член асоціації "Школа Фройдової справи" та Всесвітньої асоціації психоаналізу. Є авторкою численних статей та книг, зокрема монографії «Фройд та берлінці», що вийшла в 2013 році у видавництві Прес Універсітер де Ренн. Живе та працює в Парижі.
 
З послідовним перекладом на українську
 
Вхід платний, за тарифами «Фройд Хауз»
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema