ILLUSTART/ Молоді французькі та українські ілюстратори

04.04.2016

«Ілюстарт». Молоді французькі та українські ілюстратори
 
Київ / 9 – 30 квітня
 
SkyArt
вул. Стрілецька, 7/6
 
Ілюстрація всюди! Вона оживляє наші журнали, газети, книги, телепрограми, рекламу, інтернет, відео-ігри...
Ілюстратори, кожен у своєму стилі, відпускають у вільний політ свою уяву, яка народжує свої поетичні, фантастичні, кумедні, веселі чи зворушливі твори.   
На жаль, мало місць, чи то У Франції, чи то в Україні, дають можливість показати талановитих митців. «Французька весна у Україні» надає їм таку можливість. 
Виставка «Ілюстарт» представляє, як показує її назва, ілюстрації молодих французьких та українських митців. Вона також підкреслює, якщо в цьому ще є потреба, шо ілюстрація – це повноправний вид мистецтва, що володіє універсальною мовою. Франція та Україна мають багато спільного у цьому мистецькому вимірі.
 
Ця виставка побачила світ завдяки підтримці мистецького простору Illustre boutique, що видає обмежені наклади та популяризує сучасну ілюстрацію, SkyArtGallery, що приймає виставку та Клуб Pictoric, членами якого є багато талановитих українських молодих ілюстраторів. 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema