Концерт тріо Гійома Лопеза

14.04.2017

Концерт Тріо Гійома Лопеза

Київ / 18 квітня о 20.00 / ДІМ МК
вул. Богдана Хмельницького, 57б
Квитки: 70 грн. Бронювання місць:044 594 1063

На початку творчої кар’єри в 2001 році, Гійом Лопез, співак і мультиінструменталіст, змішує традиційну музику Окситанії,  музику Андалузії, звідки він родом і французьку пісню. Цей виконавець відкритий для світу, його оточують відомі музиканти зі світу джазу, світової і сучасної музики. Тулузький співак щоразу збагачує та вдосконалює  свої композиції.
Тріо пропонує музично-поетичну подорож, момент незрівнянної взаємодії між учасниками гурту. Унікальний голос Гійома Лопеза, його мандрівні флейти, ритм Сиріля Бротто чудово поєднуються з вишуканістю гри Камійя Ребо. Такий союз дає вибух музичних смаків, у яких відгукуються різні стилі світу, зокрема джаз та традиційна музика.
Сонячний коктейль традиційної музики і французької пісні!

Гійом Лопез: вокал, флейта, волинка
Сиріль Бротто: акордеон, tustafòna
Камій Ребо: скрипка, бузукі, вокал
Ніколя Панек: звук


За підтримки Мерії міста Тулуза

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema