ГОГОЛЬФЕСТ 2013: французькі проекти

10.09.2013

13-22 вересня

Французький інститут в Україні приєднується до програми фестивалю Гогольфест, створеного та очолюваного Владом Троїцьким, який запланований цьогоріч з 13 до 22 вересня на експераминтально-механічному заводі «ЕМЗ» на ст.м.Видубичі

ТЕАТР

"сТАНЦІя" : вистава Стефана Рікорделя

Директор театру Монфор, де декілька місяців тому виступив театр Влада Троїцького Дах , перебуває з кінця серпня у Києві, працюючи над створенням нового спектаклю. Вистава "сТАНЦІя" – це роздуми чоловіка над внутрішнім світом, символом самотності якого і є вокзал. Вистава "сТАНЦІя" була створена Владом Троїцьким та поставлена відомими виконавицями та комедійними актрисами з групи Dakh Daughters.

>>> прем’єра – неділя 15 вересня о 22:00 та понеділок, 16 вересня о 19:30 та о 22:30

 

 

ВУЛИЧНЕ МИСТЕЦТВО

"Transeuropa" : створення настінної фрески

В рамках 50-ої річниці підписання Єлисейського договору, Посольство Німеччини, Посольство Франції та Французький інститут в Україні започаткували проект створення великої настінної фрески на Gogolfest. 4 автори: митець із Франції Роті, двоє митців із Німеччини з колективу Zonenkinder Collective та митець з України Kislow. Цей проект є продовженням вже створених протягом останніх декількох років малюнків, якими було прикрашено не один фасад столиці, та вписується в контекст надзвичайно популярної творчої практики в Україні, завдяки якій популярність деяких місцевих творців вже давно вийшла за межі України, та невпинно набирає обертів.

>>> з 9 по 20 вересня. Вернісаж 20 вересня, о 17:00