Концерт Гару в Києві

01.10.2016

13 жовтня харизматичний Гару запрошую здійснити з ним космічну мандрівку – зірки, Місяці і безкінечний всесвіт розкішного вокалу !
 
Гару (Garou) – співак з Канади. Простий хлопець з гітарою, він отримав жартівливе прізвище по асоціації з вовком – перевертнем. Ніхто й подумати не міг, що саме під цим ім’ям весь світ підкориться його голосу, який не сплутаєш з іншим, підкориться привабливості його талану. За 17 років Гару встиг виступити в найпрестижніших залах планети, заспівав дуетом з такими зірками поп-музики, як Брайан Адамс та Селін Діон. В 2010 році від виступив на відкритті зимових Олімпійський ігор у Ванкувері. В сезонах 2012-2014 років Гару передавав свій досвіт артистам-початківцям у французькій версії відомого проекту «Голос». В 2016 році Гару знову прийняв участь в цьому проекті. В перервах між зйомками він продовжує гастролювати. У 2014 році випустив альбом різдвяних пісень «Xmas Blues», а в 2015 році Гару присвятив гастролям по франкомовних країнам, Східній Европі та Канаді, де представив програму «Forever Gentlemen», яка включає в себе золоті пісні ХХ сторіччя таких легендарних виконавців як Френк Сінатра, Дін Мартін, Шарль Азнавур, Ів Монтан, Шарль Трене та ін. Гару є володарем багатьох престижних музичних нагород, в тому числі і премії «World Music Awards». 
 
Ім’я Гару стало майже рідним в нашій країні, особливо для всіх прихильників тріумфального мюзиклу «Notre-Dame de Paris». Вже з перших концертів він закохав в себе не тільки Київ, але й усю країну. На своїх концертах Гару не боїться бути щирим і однією свою посмішкою заряджає глядачів чудовим настроєм, а його голос для багатьох прихильників є синонімом ідеалу чоловічого вокалу – сильний та витриманий! 
 
Подаруйте собі незабутню, повну романтики ті мрій, мандрівку, яка дозволить вам відчути кожну струну вашою власної душі

КУПИТИ КВИТКИ