«Хлопці, Ґійоме, до столу!» Ґійома Ґальєна з 5 грудня

27.11.2013

МКФ «МОЛОДІСТЬ» ПРЕДСТАВЛЯЄ:

«ХЛОПЦІ, ҐІЙОМЕ, ДО СТОЛУ!» ҐІЙОМА ҐАЛЬЄНА
З 5 ГРУДНЯ В УКРАЇНСЬКОМУ ПРОКАТІ 
 
5 грудня фільм «Хлопці, Ґійоме, до столу!» режисера та актора Ґійома Ґальєна виходить в український прокат мовою оригіналу з українськими субтитрами. В жовтні на 43-му МКФ «Молодісь» стрічка здобула приз глядацьких симпатій. 
 
На Каннському фестивалі в травні відбувся допрем’єрний показ стрічки в рамках програми «Двотижневик режисера». Цей франко-бельгійський фільм отримав дві нагороди: SACD та Art Cinéma Award. На даний момент стрічка має значний успіх у Франції. 
 
«Хлопці, Ґійоме, до столу» - режисерський дебют знаного французького актора, талант якого проявляється на екрані чи на сцені «Комеді Франсез». Однойменна вистава за сценарієм Ґальєна багато років успішно йшла у Парижі. У фільмі також зіграла Дайян Крюґер.
 
Фільм покажуть у Києві, Львові, Одесі та Харкові. Стрічка демонструватиметься тільки мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 
Прем’єра у Києві – 5 грудня.
 
ХЛОПЦІ, ҐІЙОМЕ, ДО СТОЛУ!
Les Garçons et Guillaume, à table!
 
Франція, Бельгія 
2013, 85’
 
"Найперший спогад про маму – це коли мені було 4 чи 5, мама кликала мене та двох братів: "Хлопці, Ґійоме, до столу!", а коли я  востаннє говорив з нею по телефону, вона сказала: "Тримайся, моя велика дівчинко". І між цими двома подіями непорозумінь вистачало.”
 
 
 
Ґійом Ґальєн народився 1972 року. Французький актор та кінорежисер, з 1998 року – учасник трупи "Комеді-Франсез". Грав у фільмі Софії Копполи "Марія-Антуанетта" і зіграє роль Пьєра Берже у фільмі про Yves Saint Laurent який вийде у прокат у 2014.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema