Тиждень Франкофонії в Україні: Габс, «Сторінки однієї антології»

14.03.2015

 

Габс, художник, який малює гумористичні малюнки для періодичних видань, ділиться з нами своєю пристрастю до поезії, яку він зберігає з часів навчання на літфаці. Він перетворює на малюнки безпосередньо у книжках ідеї, які спонтанно виникають у нього при читанні віршів поетичної антології. Тепер наша черга насолодитись гумором та зухвалістю автора і відкрити для себе поезію у новому несподіваному світлі. 
 
Габс народився у 1951 році у місті Тур. Вивчав літературу, подорожував, прожив три роки у Колумбії. Повернувшись до Франції наприкінці 1970 років, він починає створювати гумористичні малюнки. Регулярно малює для періодичних видань, зокрема для журналів Le Nouvel Observateur та L'Usine Nouvelle. Також працює у рекламі та у PR-кампаніях. Є ілюстратором численних книг про організацію та функціонування підприємств, а також гумористичних альбомів.
 
16-31 березня
Виставка гумористичних малюнків до французької поезії
 
Четвер 19 березня / 19:00
Зустріч з автором
 
Французький інститут в Україні
вул. Гончара, 84
 
Вхід вільний
З послідовним перекладом на українську
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema