Фестиваль франкомовного театру м. Одеси

25.01.2016

Альянс Франсез м. Одеси та Посольство Франції в Україні запрошують всіх франкомовних театральних аматорів долучитись до Фестивалю франкомовного театру (FTF), що відбудеться в Одесі з 24 по 26 березня 2016 року. 
Фестиваль відкритий для об’єднаних в трупу закоханих у театр та в французьку мову, незалежно від їх віку. П’єса, представлена французькою мовою, має бути оригінальним текстом.
 
Заявки на участь приймаються до 20 лютого (див. регламент).
 
Учасники змагатимуться за численні призи:
  •   Кращі акторка та актор отримають 2-тижневу подорож до Франції протягом літа 2016 року.
  •   Краща трупа буде запрошена представити свій спектакль в рамках відкриття одного з культурних заходів Французької весни в квітні 2016 року.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema