ФРАНКОФОНІЯ 2013: дізнайтесь програму подій!

14.03.2013

Традиційно в усьому світі 20 березня – дата святкування Дня Франкофонії. Заснована Міжнародною організацією Франкофонії 15 років тому, ця подія  - гарна нагода відзначити День французької мови для 220  франкофонів з різних куточків планети та всіх, хто бажає ознайомитись або дізнатись детальніше про систему цінностей та про ідеї Франкофонії.

Посольство Франції, Посольства Швейцарії, мережа Альянс Франсез разом з Французьким інститутом в Україні об'єднуються цього року, щоб запропонувати українській публіці спільну програму «Тижня французької мови та Франкофонії» в 11 містах України.

Календар подій завантажуйте тут

francophonie

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema