Дні Франкофонії в Україні

10.03.2016

Дні Франкофонії в Україні
 
12-30 березня 2016 року
 
Дніпропетровськ – Запоріжжя – Київ – Львів – Одеса – Рівне – Харків – Чернівці
 
Цього року Посольства Бельгії, Канади, Франції, Швейцарії та мережа Альянс Франсез об’єдналися, щоб разом прийняти участь в промоції Франкофонії в Україні.
Франкофонія – це, перш за все, жінки та чоловіки, які розділяють любов до спільної мови: французької. У всьому світі їх біля 247 мільйонів.
Франкофонія – це також об’єднання 80 країн та урядів, які входять до складу Міжнародної Організації Франкофонії та керуються одними амбіціями: популярізацією мови та культури, підтримкою миру, демократією та правами Людини, підтримкою освіти, навчання, вищої освіти та наукової діяльності, розвитком співпраці  в сфері сталого розвитку.
Посольства Бельгії, Канади, Франції, Швейцарії та мережа Альянс Франсез в Україні пропонують багату та насичену програму, яка залучає всіх до обміну ідеями та дебатів.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema