Франконкурси

05.12.2016

Ви хотіли би взяти участь у конкурсі франкофонів? Отримати нагоду виграти численні призи? Якщо так, то ФРАНКОНКУРСИ чекають на вас, скільки б років вам не було. До того ж, гарна новина: вони безкоштовні, і ми можемо вам допомогти взяти у них участь!
Пісні, слем, поезія, ілюстрація або написання новин, казок чи оповідань. На будь-який смак!

  •  Ви вчите або вчили французьку мову. Ви хотіли би взяти участь у франконкурсі, але вам потрібна невеличка допомога. Оберіть один або декілька конкурсів, які вас цікавлять, та приходьте до творчої майстерні у Французький Інститут.

Записуйтесь на безкоштовну творчу майстерню "По слідах Маленького принца", яка відбудеться 8 лютого о 17.00 (ФІУ, вул. Гончара, 84).


Запис на заняття у творчих майстернях за посиланням.

  •  Ви – вчитель у школі або викладач у вищому навчальному закладі. Ви хотіли би якось зацікавити своїх учнів / студентів та ідея взяти участь всім класом або групою у творчій майстерні у Французькому інституті або запросити ведучого творчої майстерні до вашого навчального закладу вам імпонує?

Просимо зв’язатися з Мод за наступною електронною адресою: maude.capman@ufu.kiev.ua


Французький інститут пропонує Вам наступні конкурси:
•    Slame-moi  dix mots
•    Chansons sans frontières
•    Dis-moi dix mots
•    Des mots pour notre terre
•    Jeune écrivain de la langue française
•    La plume d'or
•    Art postal
•    Poésie en liberté

Для детальної інформації завантажуйте правила конкурсів тут.
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema