Ярмарок книжок та іграшок

22.05.2014

Ярмарок книжок та іграшок

В суботу 31 травня 2014р з 9:30 до 13:00 у дворі школи на Чапаєва відбудеться щорічний ярмарок книжок та іграшок. Ви зможете продати та /або придбати книги та іграшки. Якщо Ви бажаєте продати свої книги та іграшки, Вам необхідно забронювати місце (50грн). Зверніть увагу на те, що продавати можна буде виключно іграшки та книги, жодні інші речі не прийматимуться.
 
Щоб забронювати місце, просимо звернутися до секретаріату школи на Чапаєва та 52В до четверга 29 травня та передати їм 50грн в конверті, на якому вказати Ваше ім’я, номер телефону та електронну адресу.
 
Ви також можете зв'язатися з Мюр'єль ДОБЕР та Сонею КУЗЬМЕРЧУК
 
Якщо йтиме дощ, захід буде перенесено.
 
Цього ж дня з 9:30 до 15:00 на нижньому дворі школи асоціація Kiev-accueil організує блошиний ринок. Щоб виставити свої речі, необхідно сплатити 100грн. Для запису та іншої інформації звертайтеся за адресою kievaccueil@gmail.com.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema