31-ий Міжнародний фестиваль університетської музики (FIMU)

27.11.2016

Запрошуємо до участі у Фестивалі університетьскої музики!

31-ий Міжнародний фестиваль університетської музики (FIMU) відбудеться у м.Бельфор (Франція) 2, 3, 4 та 5 червня 2017 року.

Фестиваль відкритий для всіх музичних непрофесійних ансамблів, -  як для французьких, так і іноземних аматорів. Як для інструментальних ансамблів освітніх закладів (університет, музична школа, консерваторія), так і незалежних гуртів. Цього разу у фокусі уваги - труба!

Зареєструватися он-лайн можна до 15 грудня 2016 року на сайті: http://www.fimu.com/participer/

 

 

 


 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema