Свято вулиці Костьольної

06.06.2016

Свято вулиці Костьольної (День Франкофонії) у форматі ярмарки !
 
12 червня з 10.00 до 22.00 на одній з «найбільш французьких» вулиць Києва – Костьольній – відбудеться ярмарок «Свято вулиці Костьольна: День Франкофонії»!
 
На повністю перекритій вулиці Костьольній ми зберемося знову для того, щоб дізнатися дещо нове про багатогранну культуру франкомовних країн, а також для того, щоб дати можливість талановитим людям України показати себе та свою творчість.
Вуличний театр, кулінарні майстер-класи, гастрономічні лекції та дегустації, дитяча творча зона, експозиції картин, жива музика і Dj-сети, виставкові стенди з різноманітною hand-made продукцією, делікатеси з усього світу, pop-up кафе, майстри кавових справ, письменники та книжкові видавництва, антикварні крамниці, кінотеатр просто неба, покази робіт відомих українських дизайнерів, гра в петанк, футбольний фрістайл, освітня зона франкомовних країн та навіть симфонічний оркестр - все це 12 червня на вулиці Костьольній!
 
Характер ярмарку – благодійний (цього разу наша мета - допомогти благодійному фонду Таблеточки) та освітній (у співпраці з Французьким інститутом в Україні / Institut français d'Ukraine).
Організатор заходу – сім’я ресторанів  Très Français та Très Branché.
Захід відбудеться за підтримки Посольств Канади, Лівану, Марокко, Франції та Швейцарії, Асоціації конголезьких студентів, а також за підтримки Французького інституту в Україні та Київської міської державної адміністрації.
 
Чекаємо на вас 12 червня з 10 до 22 години!
 
Сторінка події на Facebook .