45-й міжнародний кінофестиваль «Молодість»

23.10.2015

Фестиваль Молодість - найдавніший український кінофестиваль. Фестиваль класу «А», що стоїть в одному ряду з фестивалями у Каннах, Венеції, Берліні, Торонто серед великих світових кіноподій.
 
Будучи традиційно прихильним до французького кінематографу, фестиваль Молодість не порушив правило і цього року , включивши цього разу до програми 28 французьких фільмів.
Чотири з них фігурують у чотирьох конкурсних секціях фестивалю: студентський фільм, перший короткометражний фільм, "Молодість - дітям" (фільми для дітей) та "Сонячний зайчик" (фільми ЛГБТ).
 
У позаконкурсній програмі французька присутність буде також відзначена 23 фільмами, представленими у наступних програмах: "French Connection" (франкомовні фільми), "Східний експрес" (данина великим діячам кіно), "Довгі ночі короткого метру" і "Фестиваль Фестивалів" (фільми, які нещодавно отримали призи на великих фестивалях).
 
Молодість прийме цього року багатьох особистостей французького кіно, серед яких Жером Енріко та Ірина Гончар, відповідно, - режисер і сценарист стрічки "Серіз", Антуан Шодань - режисер стрічки "Ваше серце б’ється" та Ян Ремон, відповідальний за фестивалі та діяч мистецтв в Unifrance.
 
Фестиваль відкривається цієї суботи 24 жовтня о 18 год. у театрі імені Івана Франка і триватиме до 1-го листопада у декількох знакових кінотеатрах Києва.
 
Програма фестивалю: http://molodist.com/en/program_catalogue2015