Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів КРОК

03.09.2013

1 - 10 вересня

Цього року фестиваль КРОК святкує свое двадцятиріччя. Він став зразковим прикладом серед фестивалів анімаційних фільмів, про що свідчить його вік та розмах.

Фестиваль проходить в Україні, на борту теплоходу «Зірка Дніпра», і цього року він розпочався в Одесі, прямує до Севастополя, потім увійде у води Дніпра в Херсоні і через Запоріжжя допливе до Києва.

У 2013 році Францію представляють на фестивалі 13 короткометражних фільмів у конкурсній програмі, а також Тіціана Лощі, директор фестивалю анімаційних фільмів в Ансі - найбільшої події в анімаційному світі.

Французький інститут постійно вирушає в подорож разом з фестивалем КРОК, і цього року вітає його з видатним ювілеєм!

www.krokfestival.com

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema