Запрошуємо взяти участь у Фестивалі франкомовного театру м. Дніпропетровська

09.01.2015

Альянс франсез м. Дніпропетровська та Посольство Франції в Україні запрошують усіх українських театралів-аматорів, які володіють французькою мовою, взяти участь у Фестивалі франкомовного театру (FTF, колишній FITEF), який відбудеться у Дніпропетровську з 19 до 21 березня 2015 року.
 
У фестивалі можуть брати участь усі, хто любить театр і французьку мову, незалежно від віку, і виступає у трупі.  Обрані п’єси мають бути оригінальними творами і виконуватися французькою мовою. 
 
Заявки на участь у Фестивалі приймаються до 31 січня (див. регламент заходу)
 
Учасники змагатимуться за численні призи:
  • найкращі актриса та актор отримають 2-тижневу путівку до Франції для участі в Авіньйонському фестивалі у липні 2015 року.
  • найкращу трупу буде запрошено до Києва для виступу зі своєю виставою на урочистому відкритті одного з культурно-мистецьких заходів «Французької весни» у квітні 2015 року.
 
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema