Університетська агенція Франкофонії (AUF) запрошує усіх охочих взяти участь у Фестивалі франкомовних студентів Центральної та Східної Європи!

25.12.2014

Ви студент? Розмовляєте французькою? Вам більше 18-ти? Навчаєтеся в одному з українських університетів–членів AUF ? 
 
Тоді висувайте свою кандидатуру для участі у 4-му Регіональному фестивалі франкомовних студентів, який проводить Офіс AUF у Центральній та Східній Європі з 20-го до  24-го квітня 2015 р. у м. Клуж-Напока (Румунія).
 
Метою фестивалю є створення майданчику для зустрічей молоді з різних країн світу у теплій та затишній атмосфері з використанням французької мови в якості засобу спілкування. Програма 2015 року, сформована навколо теми «Кольори юності», передбачатиме різні види наукової та культурної  діяльності, вікторини та конкурси, а також вечори-знайомства з культурами країн, які будуть представлені на фестивалі.

Детальна інформація :

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema