Показ фільму "Тара, подорож у серце климатичної машини"

18.05.2016

У рамках X Всеукраїнського фестивалю наук Посольство Франції та Французький інститут проводять
 
20 травня о 18.30
Французький інститут в Україні, медіатека
вул. Гончара, 84
 
показ документального фільму:
«ТАРА, ПОДОРОЖ У СЕРЦЕ КЛІМА-ТИЧНОЇ МАШИНИ» реж. Тьєррі Рагобер та Емманюель Роблен
/ З українськими субтитрами/
Вересень 2006 року. Полярний шхуна Тара розпочинає надзвичайну подорож через Північний Льодовитий океан. З борту цієї мобільної бази науковці європейської програми Дамокл будуть намагатися відповісти на життєво важливе питання зміни клімату нашої планети: чи розтануть арктичні льодовики? Які ж будуть наслідки танення льодовиків у цьому регіоні, який по праву вважається двигуном кліматичної машини?
 
 
Після фільму відбудуться дебати навколо питань зміни клімату, які буде модерувати Сільван Ріголє, аташе з наукового та університетського співробітництва Посольства Франції в Україні.
 
Вхід вільний (40 місць у залі).
Попереднє зареєструватися можливо мейлом на oksana.lando@ifu.kiev.ua чи по телефону (+380 44)486 11 54 / 482 23 71

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema