ХIІ Всеукраїнський фестиваль науки

24.04.2018

Всеукраїнський фестиваль науки ­ - це масштабний загальнодержавний проект з популяризації науки в суспільстві, засновником якого у 2007 році стала Національна академія наук України.

XII  Всеукраїнський фестиваль науки, присвячений 100-річчю НАН України, проходитиме 16-18 травня 2018 р.

Урочисте відкриття- 16 травня 2018 р. об 11:00, Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України, м. Київ, вул. К.Малевича, 11, поверх 2, актовий зал.

Почесні гості XІІ Всеукраїнського фестивалю науки: Надзвичайний і Повноважний Посол  Франції в Україні, пані Ізабель ДЮМОН та Лауреат Нобелівської премії з фізики пан Серж АРОШ.
Детальніше http://festival.nas.gov.ua/


 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema