Третій Європейський день мов

28.09.2016

1 жовтня з 11 до 19 год.
Дім "Майстер Клас" / вул. Богдана Хмельницького, 57б
 
Познайомитись із багатством і різноманіттям європейських мов - такою є головна мета цього великого свята, організованого Британською радою, Ґете-інститутом, Посольством королівства Іспанія, Італійським інститутом культури, Польським інститутом у Києві, Французьким інститутом в Україні, Чеським центром в Україні та Домом освіти та культури “Майстер-клас”!
Багато різних розваг і занять, серйозних і веселих, відбудуться протягом дня у дружній святковій атмосфері.
Європейський день мов заснований у 2001 році на завершення Європейського року мов. З того часу це свято поєднало тисячі людей у 47 країнах-учасницях. Воно стало нагодою відзначити разом з усіма бажаючими важливість вивчення мов та поширити культурне багатство європейських країн!
 
 
ВХІД ВІЛЬНИЙ
 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema