Третій Європейський день мов

28.09.2016

1 жовтня з 11 до 19 год.
Дім "Майстер Клас" / вул. Богдана Хмельницького, 57б
 
Познайомитись із багатством і різноманіттям європейських мов - такою є головна мета цього великого свята, організованого Британською радою, Ґете-інститутом, Посольством королівства Іспанія, Італійським інститутом культури, Польським інститутом у Києві, Французьким інститутом в Україні, Чеським центром в Україні та Домом освіти та культури “Майстер-клас”!
Багато різних розваг і занять, серйозних і веселих, відбудуться протягом дня у дружній святковій атмосфері.
Європейський день мов заснований у 2001 році на завершення Європейського року мов. З того часу це свято поєднало тисячі людей у 47 країнах-учасницях. Воно стало нагодою відзначити разом з усіма бажаючими важливість вивчення мов та поширити культурне багатство європейських країн!
 
 
ВХІД ВІЛЬНИЙ
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema