Національна школа адміністрації (ENA) приймає іноземних студентів з усіх континентів

19.12.2014

Вже більше ніж 60 років Національна школа адміністрації (ENA) приймає іноземних студентів з усіх континентів, через мережу посольств Франції. Більше ніж 3300 іноземних студентів вже отримали освіту в школі. Національна школа адміністрації надає широкий спектр освітніх програм, як для молодих держслужбовців чи студентів так і для досвідчених працівників державного сектору.
 
Одною з головних ідей міжнародного навчального циклу є стимуляція обмінів різних поглядів та досвіду, чергуючи теоретичні заняття та практичні стажування.

ENA пропонує:

  • Короткострокові освітні програми (інтенсивні сесії підвищення кваліфікації від 1 до 4 тижнів за якоюсь конкретною тематикою), які більшістю відбуваються у Парижі: спеціалізований міжнародний цикл навчання держслужбовця (CISAP).
  • Довгострокові освітні програми (від 8 до 16 місяців), загальні чи спеціалізовані, які проводяться в Стразбурзі.
  • Міжнародний довгостроковий цикл (CIL – 16 місяців) який можливо доповнити однією з наступних магістерських програм :
  • Професійний магістр з загального державного адміністрування
  • Професійний магістр “Зв'язки із громадськістю державних установ
  • Професійний магістр “Державна діяльність у Європі
  • Міжнародний цикл підвищення кваліфікації(CIP - 8 місяців), який можливо доповнити магістерською програмою “державне адміністрування”, спеціальності "адміністрування та міжнародні справи" чи "адміністрування та державні кошти"
  • Міжнародний цикл в регіональних інститутах адміністрації (CiIRA - 8 місяців)

Освітні програми вказані нижче теж відкриті для іноземців:

  • Цикл вищих європейських студій (CHEE) розрахований на різні кадри (високопосадовців, депутатів, робітники підприємств) тривалістю у 9 місяців, які дають можливість продовжувати свою професійну діяльність.
  • Спеціалізована магістерська програма “Попередження ризиків та їх територіальне управління” (MPGTR), яка має на меті надати освіту “ризик-менеджера” у державному та приватному секторах. Тривалістю 16 місяців із можливістю продовження професійної діяльності.
Деталі щодо цих освітніх курсів та процедури відбору Ви знайдете французькою та чи англійською мовами на сайті
 
Посольство Франції в Україні надає стипендії для відібраних у рамках вступних іспитів кандидатів.

Контакти: 

у ENA Париж: Mme Amélie Parenteau, тел.: + 33 (0)1 44 41 85 98 amelie.parenteau@ena.fr,
в Посольстві Франції в Україні: Anne.ROSENSTIEHL@diplomatie.gouv.fr та gilles.mametz@ifu.kiev.ua 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema