Концерт-подія групи Mahom Dub в грудні!

09.12.2014

12 грудня о 22.00

Клуб Closer

вул. Нижньоюрківська, 31 / метро Контрактова площа

Dub - музичний жанр, який бере свій початок ще у 70-х роках на Ямайці, і який все більш й більш захоплює меломанів світу й завойовує авторитет у музичній індустрії. Після проникнення на російський, польський і румунський простори (з-поміж інших) французький даб в обличчі гурту Mahom Dub дебютує за підтримки Французького інституту України з гучними концертами-подіями в грудні в Києві та Одесі.
 
 
 
Маом Даб це музикальний проект, створений в 2005 році. Але тільки в 2008 році завдяки зустрічі Антуана і Жоріcа група досягає нових вершин: Антуан відповідає за ритмічні партії, Жоріс –за мелодію.
 
Перший альбом групи Underground Dubwise позначений духом свободи засновників групи: в ньому присутні свобода, творчість, братство. Музичне творіння із 7 треків і 1 реміксу став їх першим виходом на сцені "Нової хвилі" французького дабу “.
Згодом Маом Даб випускають другий альбом Dub by Sub. Ці 8 оригінальних треків, створених в стилі Underground Dubwise: простий і звучний ритм, потужні баси й натхнення етнічними мотивами.
 
Наступним альбомом стає The Skankin' Cat… Цим останнім альбомом, який включає 13 музикальних доріжок й 3 реміксів, Маом Даб охоплює весь французький й світовий  даб, і стає одним з найбільш активних виконавців даб сцени!
Завзяті захисники природи, відкриті до світу й до інших культур, Маом Даб в своїх творіннях надихаються чудесами планети, і грають музику, навіяну різними напрямками.
 
 
З початку кар’єри Антуан і Жоріс виступали на одній сцені з великими іменами сцени світового дабу і відіграли в багатьох країнах (Франція, Іспанія, Німеччина, Бельгія, Румунія) ; “Маом Даб - це досвід. Розділити його з іншими - це неймовірно.  Всі ці вібрації, мелодії, баси, які поєднуються між собою, - це буря задоволення” пояснює Жоріс.
 
Для додаткової інформації: www.mahomdub.com