Концерт-подія групи Mahom Dub в грудні!

09.12.2014

12 грудня о 22.00

Клуб Closer

вул. Нижньоюрківська, 31 / метро Контрактова площа

Dub - музичний жанр, який бере свій початок ще у 70-х роках на Ямайці, і який все більш й більш захоплює меломанів світу й завойовує авторитет у музичній індустрії. Після проникнення на російський, польський і румунський простори (з-поміж інших) французький даб в обличчі гурту Mahom Dub дебютує за підтримки Французького інституту України з гучними концертами-подіями в грудні в Києві та Одесі.
 
 
 
Маом Даб це музикальний проект, створений в 2005 році. Але тільки в 2008 році завдяки зустрічі Антуана і Жоріcа група досягає нових вершин: Антуан відповідає за ритмічні партії, Жоріс –за мелодію.
 
Перший альбом групи Underground Dubwise позначений духом свободи засновників групи: в ньому присутні свобода, творчість, братство. Музичне творіння із 7 треків і 1 реміксу став їх першим виходом на сцені "Нової хвилі" французького дабу “.
Згодом Маом Даб випускають другий альбом Dub by Sub. Ці 8 оригінальних треків, створених в стилі Underground Dubwise: простий і звучний ритм, потужні баси й натхнення етнічними мотивами.
 
Наступним альбомом стає The Skankin' Cat… Цим останнім альбомом, який включає 13 музикальних доріжок й 3 реміксів, Маом Даб охоплює весь французький й світовий  даб, і стає одним з найбільш активних виконавців даб сцени!
Завзяті захисники природи, відкриті до світу й до інших культур, Маом Даб в своїх творіннях надихаються чудесами планети, і грають музику, навіяну різними напрямками.
 
 
З початку кар’єри Антуан і Жоріс виступали на одній сцені з великими іменами сцени світового дабу і відіграли в багатьох країнах (Франція, Іспанія, Німеччина, Бельгія, Румунія) ; “Маом Даб - це досвід. Розділити його з іншими - це неймовірно.  Всі ці вібрації, мелодії, баси, які поєднуються між собою, - це буря задоволення” пояснює Жоріс.
 
Для додаткової інформації: www.mahomdub.com
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema