10-ий Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA

18.03.2013

 

10-ий Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA

22-28 mars 2013

Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6

Кінотеатр «Кінопанорма», вул. Шота Руставелі , 19

Фестиваль Docudays UA святкує у цьому році свій десятий день народження! Найкращий фестиваль в сфері української документалістики цього року пройде з 22 по 28 березня в Будинку кіно та в кінотеатрі Кінопанорама.

Багато визначних подій відбудеться протягом тижня присвяченого документальним фільмам. Plusieurs temps forts animeront cette semaine du film documentaire. В конкурсній програмі беруть участь 29 фільмів, серед яких фільм «Ісландія нульовий рік», спільне виробництво Ісландії, Чехії та Франції (див. тут

Поза конкурсної програми можна подивитися чи передивитися найкращі незалежні документальні стрічки. Окрема категорія присвячена фільмам протестного змісту «Є вибір!», «Арабська весна», анімаційні короткометражні фільми… Дійсно, є вибір!

 

Повна програма:  www.docudays.org.ua

 

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema