11-ий міжнародний фестиваль документального кіно DocuDays UA

24.03.2014

11-ий міжнародний фестиваль документального кіно DocuDays UA стартував у п’ятницю у столичному Будинку кіно   

Найкращі документальні стрічки будуть представлені з 21 до 28 березня.  Близько тридцяти фільмів позмагаються в категоріях DocuRight, DocuLife et DocuShort
 
Французький Інститут в Україні також долучився до цієї події, запросившши режисера Стефані Ламорре для презентації свого довгометражного фільму “Бахрейн – заборонена країна''.
Також Стефані Ламорре  увійде до складу журі в категорії фільмів DocuShort.
Відображаючи політичні реалії України, фестиваль відкриється фільмом “Євромайдан”  (хроніки нещодавніх подій в Україні) 21 березня о 19:00.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema