Український фільм отримав нагороду на Міжнародному фестивалі документального кіно у Марселі

03.07.2013

Український фільм отримав нагороду на Міжнародному фестивалі документального кіно у Марселі

8 липня фільм Олександра Балагури "Час життя об'єкта в кадрі" отримав спеціальну відзнаку Жоржа де Борегар на Міжнародному фестивалі документального кіно в Марселі. Французький інститут в Україні пишається цією нагородою та приєднується до вітань. Ця нагорода символічна, адже фільм частково знімався в Одесі - місті-побратимі Марселя, котрий, в свою чергу, було визнано європейською столицею культури 2013 року.

Міжнародний фестиваль документального кіно у Марселі – один із найбільших кінофестивалів даного жанру в Європі. Двадцять четвертий фестиваль пройде з 2 – 8 липня 2013 року в Європейській культурній столиці.

Більше інформації тут

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema