Легендарні зльоти. Концерт

15.05.2016

20 травня о 19.00
Національна філармонія України
 
Оркестр Національної філармонії України: диригент - Микола Дядюра, Амель Браїм-Джелул (сопрано); у програмі:  твори П.І.Чайковського, В.А.Моцарта, М.-О.Дюпена / І.Грінберга, П.Дюкаса, Ш.Гуно, І.Стравінського.
Легендарні зльоти знаходять свій початок у популярних європейських казках, що надихали письменників та музикантів. Ці твори можна почути у виконанні сопрано Амель Браїм-Джелул, музичної особистості з виключними даними, талант якої відзначили у всьому світі за насичений та осяяний тембр.   

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema