Європейський день мов

24.09.2015

27 вересня / 11.00 – 19.00

Британська рада та Ґете-інститут / вул. Сковороди, 4/12 

Вхід вільний

Британська рада, Ґете-інститут, Італійський інститут культури в Києві, Посольство Іспанії в Києві, Польський інститут, Французький інститут та Чеський центр в Україні запрошують на святкування Європейського дня мов. 

Протягом дня пройдуть численні заходи: пробні заняття з іноземних мов для дорослих та дітей, обговорення можливостей освіти за кордоном, покази європейських фільмів, літературні зустрічі, майстер-класи, конкурси та багато іншого. 

Європейський день мов заснований у 2001 році на завершення Європейського року мов. З того часу це свято поєднало тисячі людей у 47 країнах-учасницях. Воно стало нагодою відзначити разом з усіма бажаючими важливість вивчення мов та поширити культурне багатство європейських країн!

Приходьте з друзями!

Завантажити програму Європейського дня мов

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema