Запис на іспити DELF Junior: сесія Квітень 2020.

27.02.2020

У зв’язку з введенням протиепідеміологічних обмежень в місті Києві, зокрема карантину в закладах освіти, ми змушені перенести початок квітневої сесії іспитів DELF Junior на один тиждень : письмова частина іспитів DELF A1 та DELF A2 відбудеться 09/04/2020, письмова частина іспитів DELF B1 та DELF B2 відбудеться 10/04/2020. Час та місце проведення іспитів залишаються незмінними.

З понеділка 16 березня запис на іспити DELF Junior буде призупинено на невизначений період.

Ваша безпека – наш головний пріоритет.

 

 

Вам від 12 до 17 років та Ви вивчаєте французьку ?

Учням 9 та 11 класів, які успішно склали іспит DELF, виставляється найвища оцінка за ДПА з французької мови.

 


 


 

Що таке DELF Junior ?

 

Іспити DELF Junior ідентичні за структурою іспитам DELF Tout Public. Різниця полягає лише в тому що завдання адаптовані до віку та кола інтересів підлітків.

Іспит розрахований на підлітків шкільного віку (від 12 до 17 років) та надає право на отримання диплома ідентичного диплому версії Tout Public.

Іспити незалежні один від одного і кандидат може обрати рівень, який він бажає складати. Кожен екзамен дозволяє оцінити чотири комунікативні навичкиписьмове розуміння та усне розуміння, письмове висловлювання та усне висловлювання.

 

Для чого Вашій дитині складати іспит DELF Junior?

Це дасть їй можливість підтвердити свої знання з французької мови та отримати винагороду за свою роботу в рамках шкільного курсу навчання. Дипломи DELF визнаються в усьому світ, і ваша дитина матиме документ, який діятиме упродовж усього її життя!

Окрім морального задоволення, яке отримує ваша дитина, DELF офіційно засвідчує її компетенції з французької мови, що вимагається вищими навчальними закладами з французькою мовою навчання та майбутніми роботодавцями.

 

 

 

Підліткам та школярам пропонуються чотири дипломи на вибір :

DELF B2
Незалежний
користувач
DELF B1
DELF A2
Користувач-
початківець

DELF A1

 

Більш детальна інформація та приклади екзаменаційних завдань.

 

Для запису та оплати вартості іспиту ми запрошуэмо Вас прийти у Французький інститут за адресою: вул. Олеся Гончара, 84, у робочі дні з 10:30 до 13:00 та з 15:00 до 18:00.

 

ТАРИФИ


Оплата проводиться виключно на місці.
 

Завантажити формуляр запису (який потрібно заповнити та принести нам).

 

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ОНЛАЙН


Не забудьте взяти з собою Ваш закордонний паспорт або ID картку та учнівський квиток !