Зміни в процедурі в подачі білого досьє (DAP)

25.11.2013

Звертаємо Вашу увагу на зміни, які відбулися у подачі білого досьє (DAP) для запису на 1-2 курс французьких університетів у 2014-2015 навчальномі році:

 
- обов'язкове проходження тесту на знання французької мови TCF-DAP, детальніше про дати запису та строки складання іспиту: https://institutfrancais-ukraine.com/apprendre/tcf 
 
 
- відповідно до статей D. 612-11 та D. 612-18 закону про освіту та положення від 30 травня 2013 року іноземні абітурієнти мають обрати 3 університети та зазначити їх у досьє у порядку значущості:
 
 
 
до 15 квітня перший університет має сповістити абітурієнта про рішення щодо його кандидатури; у випадку негативної відповіді цей університет передає досьє до університету №2;
 
до 15 травня другий університет має сповістити абітурієнта про рішення щодо його кандидатури; у випадку негативної відповіді цей університет передає досьє до університету №3;
 
до 8 червня третій університет має сповістити абітурієнта про рішення щодо його кандидатури; у випадку негативного рішення кандидат не має права на апеляцію.
 
Важливо: Кандидати, що звільняються від складання іспиту TCF-DAP. Особи, які склали іспит та мають результати  DELF B2 або DALF C1 на момент подачи білого досьє (DAP), тобто до 22 січня  звільняються від складання іспиту TCF-DAP.
 
За будь-якою додатковою інформацією Ви можете звертатись до відділу наукових та універсиетських зв'язків.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema