Оголошуємо запис на курси французької мови

31.08.2022

1 вересня — 12 вересня

Французький інститут в Україні знову відчиняє свої двері з 1 вересня 2022 !

Тож оголошуємо запис на курси французької мови, який продовжиться до 12 вересня. У програмі: загальна французька для всіх рівнів у напівінтенсивному та інтенсивному ритмі, курси підготовки до іспитів DELF B2 та DALF C1, спеціальні курси з мовної практики, курси для різних вікових категорій від 9 років тощо.

Зважаючи на ситуацію, ми пропонуємо вам коротші сесії, але з незмінною якістю послуг.

Розуміємо ваше нетерпіння та запрошуємо вас не чекаючи забронювати місце в обраній вами групі!

Для отримання додаткової інформації, зв'яжіться з офісом курсів: cours_de_francais@ifu.kiev.ua

Ми будемо на зв’язку з 1 вересня щодня з понеділка по п’ятницю з 10 ранку до 18:30 та докладемо всіх зусиль, щоб відповісти вам якомога швидше.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema