Дистанційні курси французької мови

02.04.2020

Французький інститут в Україні набирає студентів у липневі групи загальної французької в ритмі напівінтенсиву (2 рази на тиждень по 2 години) та інтенсиву (2 рази на тиждень по 3 години). Тривалість курсу: 30 годин, вартість 3 500 грн. для дорослих та 3150 грн. для студентів і пенсіонерів.

Заплановані наступні групи:

Група напівінтенсиву рівня А1.1 для початківців по понеділках та четвергах о 16:30. Період занять з 2 липня по 20 серпня.

Група напівінтенсиву рівня А1.2 по понеділках та четвергах о 19:00. Період занять з 20 липня по 7 вересня.

Група інтенсиву рівня A2.2 у вівторокта п'ятницю з 10:00 до 13:00. Період занять з 3 по 31 липня.

Група інтенсиву рівня В2.4 в середу о 18:00 та суботу о 15:00. Період занять з 7 липня по 4 серпня.

Наразі курси працюють в дистанційному форматі, який наші студенти оцінюють переважно позитивно.

За необхідності ми призначимо вам дистанційне тестування для визначення поточного рівня володіння французькою перед записом. Будь ласка, натискайте кнопку нижче та залишайте ваші запити.

Будь ласка, натискайте кнопку нижче та залишайте ваші запити.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema