Запис на курси французької у березні 2022 року

01.12.2021

 

Шановні поціновувачі французької мови,

найближча кампанія запису на курси проходитиме з 1 до 18 березня 2022 року. Ви зможете приєднатися до курсу загальної французької мови будь якого рівня - від початківців до учнів рівня С2. Заняття відбуваються дистанційно або в аудиторіях Французького інституту.

Також будуть відкриті такі спеціальні курси: "Фонетична корекція" для рівнів А1 та А2, "Граматика" для рівнів B1 та B2 (дистанційно), "Ділова французька мова" для рівнів B1-C1 (дистанційно), курси підготовки до іспитів DELF B2, DALF C1 (дистанційно) і курси з удосконалення мови для рівнів С1 та С2 та курс "Від усного розуміння до говоріння" для рівнів В1+ (дистанційно).

Запис триватиме також для дітей віком 8-9 років, які вже вчили французьку мову та дітей-початківців віком 10-13 років.

Прямо зараз ви можете залишити запит на навчання. Витратіть на це хвилину ми зв'яжемося з вами для резерву місця в групі. Будь ласка, скористайтесь кнопкою нижче та вкажіть свої контактні дані та інформацію про курс, в якому ви зацікавлені.

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema