Я говорю французькою інтенсивно... взимку!

04.12.2013

"Зимові супер-інтенсивні курси" для початківців

з 9 до 20 грудня 2013 року

40 годин за 10 днів

З понеділка по п’ятницю з 14:00 до 16:00 та з 16:30 до 18:30

Ви початківець і хочете здобути базові знання французької мови? Тоді ці зимовіі курси саме для Вас!

Аудиторія: молодь та дорослі
Рівень: початковий
Мета: оволодіти базовими навичками говоріння та письма французької мови та досягти рівня, достатнього для задоволення конкретних потреб у повсякденному житті (особистих та професійних)
Педагогічний підхід: інтенсивне вивчення сприяє швидкому опануванню навичок говоріння та письма іноземної мови. Пришвидшений темп занять у поєднанні з активною та різносторонньою методикою дозволять вам швидко просунутися вперед, постійно перебуваючи у мовному середовищі. Вас навчатимуть двоє викладачів, відбір яких здійснюється на основі їхньої компетентності у дисципліні «Французька мова, як іноземна». Вони керуються комунікативним підходом (у говорінні та письмі), який спрямовано на ознайомлення зі структурою мови. Із кожним заняттям французької мови ви з задоволенням пізнаватимите лінгвістичні та культурні аспекти, користуючись безкоштовним доступом до медіатеки та слідкуючи за культурною програмою інституту. 
Методика: підручник Alter Ego (у продажу у Французькому інституті)

Ціна : 1920 грн

Запис триватиме з 11 листопада до 6 грудня!

Французький інститут в Україні: вул. О.Гончара, 84

Контактні телефони: 486-92-33 // 486-48-32 // (096) 472-27-44

Електронна адреса: cours_de_francais@ifu.kiev.ua

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema