Зустріч "Утилізація сміття. Приклад об'єднаної територіальної громади Сержі-Понтуаз (Франція). Зустріч з Брюно Старі, географом, депутатом місцевої ради м. Сержі

25.11.2015

3 грудня о 18.30
Книгарня "Є" / вул. Лисенка, 3
 
Зустріч «Утилізація сміття. Приклад об’єднаної теріторіальної громади Сержі-Понтуаз (Франція)». Зустріч з Брюно Старі, географом, депутатом місцевої ради.   
В рамках проекту «Європейський досвід: Франція»
Об’єднана територіальна громада Сержі-Понтуаз, яка об’єднує 13 громад з населенням 204000 чоловік, з кінця 2003 року займається утилізацією сміття на своїй території.
Як цей процес організований? Які позитивні результати для громади можуть бути як у фінансовому плані, так в охороні навколишнього середовища?
Такі будуть запитання, поміж багатьох інших, на які дасть відповідь Брюно Старі, географ та депутат м. Сержі з 2001 року, відовідальний за сталий розвиток з 2008 року. 
 
Вхід вільний

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema