Конкурс відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2018

22.01.2018

Запрошуємо до участі у конкурсі відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2018 

«Коли мистецтво промовляє навколо мене!»

 
Вам від 12-ти до 25-ти років і Ви вивчаєте французьку мову? Навчаєтесь у середньому або вищому навчальному закладі в Україні?
 
Ви є вчителем французької мови у середньої школі, викладаєте у державному або приватному середньому навчальному закладі?
 
Тоді запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі відеофільмів, який проводять Посольства Франції та Швейцарії, Французький інститут в Україні та мережа Альянс Франсез в Україні в рамках промоції франкофонії!
 
Пропонуємо Вам самостійно або ж зі своїм учителем французької мови створити1-2-хвилинний відеоролик французькою мовою на тему свободи художнього самовираження навколо нас. Ідея полягає в тому, щоб провести дослідження у рідному місті або селищі та поділитися знятими на відео витворами вуличного мистецтва (Street Art), мистецького перформансу або іншими творчими знахідками.
 
 
 
На переможців чекають численні призи: планшети, відеопроектори, поїздки, книги… в залежності від категорії учасників (для детальнішого ознайомлення з умовами конкурсу звертайтися до Регламенту конкурсу).
 
Увага! Прийом відеоробіт завершується 1 березня 2018 року о 24 год. 00.
 
Бажаємо Вам цікавих відкриттів!

Конкурс відеофільмів проводиться Посольствами Бельгії, Кіпру, Франції, Молдови та Швейцарії (за підтримки авіакомпанії Swiss) спільно з Французьким інститутом в Україні та мережею Альянс франсез в Україні!

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema