Конкурс відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2018

22.01.2018

Запрошуємо до участі у конкурсі відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2018 

«Коли мистецтво промовляє навколо мене!»

 
Вам від 12-ти до 25-ти років і Ви вивчаєте французьку мову? Навчаєтесь у середньому або вищому навчальному закладі в Україні?
 
Ви є вчителем французької мови у середньої школі, викладаєте у державному або приватному середньому навчальному закладі?
 
Тоді запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі відеофільмів, який проводять Посольства Франції та Швейцарії, Французький інститут в Україні та мережа Альянс Франсез в Україні в рамках промоції франкофонії!
 
Пропонуємо Вам самостійно або ж зі своїм учителем французької мови створити1-2-хвилинний відеоролик французькою мовою на тему свободи художнього самовираження навколо нас. Ідея полягає в тому, щоб провести дослідження у рідному місті або селищі та поділитися знятими на відео витворами вуличного мистецтва (Street Art), мистецького перформансу або іншими творчими знахідками.
 
 
 
На переможців чекають численні призи: планшети, відеопроектори, поїздки, книги… в залежності від категорії учасників (для детальнішого ознайомлення з умовами конкурсу звертайтися до Регламенту конкурсу).
 
Увага! Прийом відеоробіт завершується 1 березня 2018 року о 24 год. 00.
 
Бажаємо Вам цікавих відкриттів!

Конкурс відеофільмів проводиться Посольствами Бельгії, Кіпру, Франції, Молдови та Швейцарії (за підтримки авіакомпанії Swiss) спільно з Французьким інститутом в Україні та мережею Альянс франсез в Україні!