Конкурс відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2016

25.01.2016

Запрошуємо взяти участь у конкурсі відеофільмів до Всесвітнього тижня Франкофонії – 2016 !
 
Вам від 12-то до 25 років? Ви вивчаєте французьку? Ви є учнем або студентом державного або приватного середнього або вищого навчального закладу в Україні ?
 
То беріть участь у конкурсі відеофільмів, який проводитиме Посольство Франції спільно з Асоціацією викладачів Французької мови України в рамках 21-го «Тижня французької мови та Франкофонії» з 12-го до 20 березня 2016 року!
 
Юні українці, які володіють французькою, запрошуються висловити французькою мовою свою особисту думку у форматі 1-2-хвилинного відео у відповідь на питання : « Що є для тебе найважливішим у житті? ».
 
Кохання? Свобода? Мир? Братерство? Гумор? Робота? Розваги? Творчість?...
Дай волю своїй уяві та думкам! 
 
Своє повідомлення ти можеш зафільмувати за допомогою звичайного мобільного телефону. Це дуже просто! 
 
ОЗНАЙОМИТИСЯ З ТЕМОЮ
На переможців чекають 6 мовно-культурних поїздок до Франції цього літа!
Увага! Останній термін подачі робіт – 6 березня 2016 року.
Удачі юним франкофонам!
 
Завантажити документи:

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema