Конкурс Франкофонія 2015 «ВІЛЬНЕ висловлювання ! »

06.03.2015

В рамках 20-ого Тижня французької мови та Франкофонії, який триватиме з 12 до 20 березня 2015 р., Посольство Франції та мережа Французьких інститутів та Альянс франсез в Україні, у партнерстві з Асоціацією викладачів французької мови в Україні (APFU), організують конкурс франкофонії 2015 р. "ВІЛЬНЕ висловлювання!"
 
У цьому конкурсі мають взяти участь молоді українці, віком від 12 до 25 років, які вивчають французьку мову, учні та студенти, які навчаються в будь-якому державному або приватному учбовому закладі середньої або вищої освіти. Учасникам конкурсу пропонується надати відповідь французькою мовою у форматі відео від 2 до 3’ на питання : "А що думаєш ти: чи свобода висловлення небезпечна ? Чи вона сама у небезпеці?" Три цитати, два малюнки, а також інформаційна сайтографія додаються у супровід до теми конкурсу, аби живити ідеї та спонукати учасників до роздумів.
 
 
Численні призи очікують переможців, з них 4 культурні та мовні подорожі до Франції цього літа !
Увага, останній термін для подання робіт на конкурс - 10 березня 2015 р.
Вдачі молодим франкофонам !
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema