Чи знаєте ви Франкофонію?: конкурс на Радіо ЄС.Європейська станція

07.03.2015

Національний конкурс на Радіо ЄС. Європейська станція для всіх охочих з численними призами для переможців та головним призом – подорожжю до Франції. Чекайте на цікаві зустрічі в ефірі з послами та гостями в рамках тижня Франкофонії! 

В рамкаж "Тижня Франкофонії в Україні"  з 12 до 20 березня дайте відповідайте на питання на сторінці фейсбук Радіо ЄС.Європейська станція та вигравайте кожного дня цінні весняні подарунки від нашого партнера – компанії Ів Роше Україна. І головний приз  - подорож на двох до Парижа від France Groupe.
 
Найцікавіші питання про Бельгію, Канаду, Францію та Швейцарію. Готуйтесь! 
 
Розіграш головного призу відбудеться 20 березня 
Розіграш відбувається за допомогою сервісу випадкового вибору random.org
 
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema