Творчий конкурс « Пісні без кордонів»

24.09.2014

Стартував  9-й Міжнародний конкурс « Пісні без кордонів »!

Франкофонам будь-яких вікових категорій та з будь-яких країн світу пропонується написати пісню на тему «Друг, з яким ти ще не знайомий».
 
Пісня має складатися з 3-х куплетів та одного приспіву. При створенні пісні автор має надихатися десятьма словами, які фігурують у проекті «Назви мені десять слів » 2014-2015рр.: amalgame, origine, bravo, grigri, inuit, kermesse, kitsch, sérendipidité, wiki, zénitude (визначення на сайті: www.dismoidixmots.culture.fr).
 
Учасники змагатимуться за такі призи:
- Перша премія – поїздка до Франції на 1 тиждень з оплатою усіх витрат 
- Премія від партнерів:  500 євро
- Молодіжна премія: 300 євро  
- Премія «Французька мова – рідна мова»: 150 євро 
 
Реєстрація та розміщення текстів до 11 січня 2015

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema