Концерт-шанування Жана-Філіпа Рамо:

29.04.2013

Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, Дім освіти та культури Майстер клас запрошують вас у четвер 2 травня о 19.00 на сольний концерт піаністки Наташі Кудрицької, рисвячений Жану-Філіпу Рамо (1683 - 1764)

Напередодні 250-ої річниці з дня смерті композитора Жана-Філіпа Рамо (1683 – 1764), піаністка Наташа Кудрицька, випускниця Паризької національної консерваторії, пропонує сольний концерт на честь автора «Галантної Індії». ЇЇ перший альбом, що вийшов у 2012 році, присвячений цьому комозитору-лірику. 

Дім освіти та культури "Майстер клас"

(вул. Лаврська, 16а)

Вартість квитка: 70 грн

      

  

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema