10-та "Французька весна": концерт ансамблю "Le Balcon"

27.03.2013

 

КОНЦЕРТ АНСАМБЛЮ «LE BALCON»

Київ – 27 березня о 19:00
Концертний зал
Національної спілки композиторів України
Львів – 28 березня о 19:00
Львівська обласна філармонія
Вхід вільний

«Le balcon» - це ансамбль із різноплановим репертуаром та змінним складом музикантів: в залежності від проекту до нього приєднуються нові солісти, композитори та звукорежисери і все це заради одного – експериментувати. Саме тому для них існує єдиний принцип - розширювати горизонти класичної та сучасної музики. Музиканти завжди використовують підсилювачи під час своїх концертів, що дає можливість організовувати виступи на будь-якій сцені і тим самим залучати нову публіку. Не дивно, що в таких умовах, сучасна музика з використанням новітніх технологій займає гідне місце в репертуарі ансамблю «Le balcon».

Художній керівник ансамблю Максим Паскаль, який народився у 1985 році, співпрацює з такими метрами музичного світу, як П’єр Булез, Мікаель Левіна, а також радо запрошує молоді музичні таланти.

У рамках «Французької весни» та Міжнародного форуму «Музика молодих», яким керує Богдан Сегін, ансамбль «Le Balcon» виступить у Києві та Львові та представить твори Кіри Майденберг-Тодорової, Хуана Пабло Каренно, Педро Гарсія-Веласкеза, Остапа Мануляка та Жерара Грізе.

За підтримки Французького Інституту в Україні.