Даніель Лавуа у Києві

10.09.2013

17 жовтня о 19:00

 Жовтневий палац / вул. Інститутська,1

      Даніель Лавуа – актор та виконавець, який блискуче зобразив на сцені образи Фроло в «Notre Dame de Paris», льотчика в «Маленькому принці» и угорського імігранта в «Книзі Єви» . Цей музикант та композитор створю музику до фільмів та мудьтфільмів. Він пише пісні для таких артистів, як Мірей Матьє, Селін Діон, Брюно Пельтє та Лара Фабіан.

       Його пісня «Ils s`aiment» («Вони кохають один одного»), написана на одному подиху, буквально за 15 хвилин, увійшла до списку хитів ХХ століття. Найголовніше, принаймні для українського глядача те, що Даніель Лавуа – один з солістів відомого мюзіклу»Нотр-Дам де Парі», а арія  «Belle» в його виконанні разом з Гару та Брюно Пелтьє була визнана крашою піснею п’ятдесятиліття.

      Перший український концерт виконавця пройшов у 2012 році і став справжнім подарунком для шанувальників сучасної музики. Концерт 17 жовтня також не пройде без сюрпризів...                                    

Квитки від 200 до 1200 грн

Продаж квитків: www.karabas.com

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema