«МОВИ, НАУКИ ТА ПРАКТИКИ»

01.02.2018

Друга міжнародна франкофонна конференція в Україні « Мови, Науки та Практики » 

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури за підтримки Посольства Франції в Україні, Французького інститу в Україні та Університетської агенції Франкофонії (AUF) проводить у Дніпрі 3-4 жовтня 2018 року Другу міжнародну франкофонну конференцію в Україні « Мови, Науки та Практики ».
 
Резюме виступів приймаються до 31 травня 2018 року
Підтвердження прийняття резюме надсилаються до 20 червня 2018 року
 
Ця друга за ліком конференція підтверджує традицію проведення на регулярній основі франкомовного форуму, який об’єднує викладачів, науковців, студентів, аспірантів спонукаючи їх до розмислів над найважливішими проблемами сучасної науки, та платформи зустрічей між представниками вищих та середніх навчальних закладів, в рамках якої відбувається презентація та обговорення результатів наукових досліджень у різноманітних наукових сферах.
 
Основні цілі:
 
  • Поширення французької мови та культури франкомовних країн.
  • Сприяння обміну досвідом та позитивними практиками між викладачами-науковцями України, країн-сусідів та франкомовних країн.
  • Створення всеукраїнської та міжнародної мережі навколо наукових досліджень французькою мовою, її подальше розширення на регіональному та міжнародному рівнях.
  • Започаткування нових наукових проектів.
  • Сприяння поліпшенню рівня наукових розробок та публікацій французькою мовою.
  • Посилення ролі французької мови як мови наукових публікацій в усіх галузях науки 
  • Зміцнення міжнародних обмінів та академічної мобільності.
  • Активізація співпраці між випускниками франкомовних навчальних закладів Європи. 
 
НАПРЯМКИ 
 
В ході Другої франкофонної конференції в Україні буде зроблено акцент та висвітленні мовної та наукової проблематики, яка стосується співробітництва між вищими та середніми навчальними закладами, а також на досвіді викладання спеціалізованої французької мови у вищих навчальних закладах.
 
Для детальнішої інформації завантажуйте інформаційне звернення
Контактна адреса: colloque2.ukraine@gmail.com