Колоквіум «Вивчати / викладати французьку мову, як іноземну (FLE) у надзвичайних ситуаціях»

27.03.2024

Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні підтримує проведення міжнародного колоквіуму під назвою «Вивчати / викладати французьку мову, як іноземну (FLE) у надзвичайних ситуаціях».

Цей колоквіум організований спільно кафедрою романської філології та перекладу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і Центром досліджень медіації Лотаринзького університету.

Захід відбудеться 4 і 5 липня 2024 року в місті Мец (Metz).

Відділ культури та співробітництва поширює запит на участь, доступний за наступним посиланням: Tchernivtsi-Metz Colloque appel FLE en urgence, і запропонує відшкодування транспортних витрат для п'яти учасників, які будуть відібрані в результаті конкурсу. Учасники отримають компенсацію витрат на проїзд зі свого міста до Парижу та у зворотному напрямку.

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, звертайтеся до осіб, зазначених нижче:

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича: galyna.dranenko@univ-lorraine.fr; d.rusnak@chnu.edu.ua

Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні: heloise.marmousetdelataille@ifu.kiev.ua

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema