Франко-українська конференція: Спадщина Просвітництва та Ліберальна демократія

07.06.2017

СПАДЩИНА ПРОСВІТНИЦТВА ТА ЛІБЕРАЛЬНА ДЕМОКРАТІЯ
Франко-українська конференція


8-9 червня 2017
Інститут філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України
вул. Трьохсвятительська, 4


П’ять французьких інтелектуалів приїздять до України, щоб поспілкуватися зі своїми українськими колегами на тему «Спадщина Просвітництва та ліберальна демократія»:

Філіпп Рено – професор університетів з політичної філософії в університеті Париж 2 Пантеон-Ассас, автор книги «Політес Просвітництва», яка нещодавно перекладена українською мовою у видавництві Стилос.

Жан-Клод Казанова - економіст, директор журналу “Коментарій”.

Антуан Гарапон - доктор права, суддя, генеральний секретар Інституту фундаментальних досліджень юстиції та автор радіопередачі «Вечірня дискусія», що виходить щочетверга о 22:15 на радіо Франс культур.

Камій Гійон-Лекок - професорка, фахівець з французької літератури (Література та історія ідей, XVIII століття), працює в університеті Пікардії ім. Жуля верна, агреже з класичної філології, доктор філології.

Жан-Венсан Олендр – агреже з політичних наук (2015), викладає в університеті Пуатьє політичну філософію, міжнародні відносини та політичну соціологію.

Програма конференції тут

Вхід вільний
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema