Енологічний клуб

22.05.2017

КОЛИ: 23.05 о 19.00
ДЕ: Французький інститут в Україні / вул. Гончара, 84

З часів Античності вино вважається напоєм, що наповнює людину бадьорістю та радістю. Разом з виноградною лозою вино також є символом таємниці смерті та воскресіння. Хоча за часом вино дещо втратило свій містичний вимір, воно зберегло свої давні таємниці. Сьогодні для більшості споживачів світ виноробства видається досить складним та занадто софістичним. Треба визнати, що факт існування більше 450 офіційно підтверджених і захищених найменувань французького вина не дуже допомагає неосвіченому у винних справах споживачеві. ФІУ пропонує допомогти франкомовним неофітам зрозуміти тонку алхімію французького вина, пізнати його мову та коди, навчитися вибирати за регіонами та правильно його зберігати.

Протягом сеансів дегустації з лютого по травень 2017 року про всі ці тонкощі розповість Олів’є Дюффур, генеральний директор магазину «Винолюб» (вул. Волоська, 3).


Запис до групи – з 15 травня у ФІУ (вул. Гончара, 84) або за номером телефона: 044 482 23 71.
Вартість навчання за одне заняття - 400 грн.

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema