Запуск нового дитячого клубу «Принци та Принцеси»

24.12.2013

Був собі клуб маленьких Принців та Принцес, які залюбки збиралися кожну суботу, щоб розповідати один одному казочки у грайливій атмосфері, щоб поринути у фантастичні світи... на французькій мові!
 
Французький інститут в Україні пропонує новий клуб для дітей віком від 6 до 10 років у новому навчальному семестрі 2014 року. Попереднє знання мови не вимагається. Але, увага, покваптеся: кількість місць обмежена!
 
Перше заняття: 1 лютого
Тривалість клубу: 8 тижнів
2 суботні групи: 6-8 років з 10.00 до 12.00, 8-10 років з 15.00 до 17.00 
Максимальна кількість дітей у групі: 10
 
► Ціллю програми клубу є реалізація дітьми конкретного проекту (книги, анімаційного альбому, фільму, настільної гри, театральної п’єси або п’єси лялькового театру…).  Кожне заняття дає змогу діткам практикувати мовні навички в цікавій ігровій формі, розвиваючи допитливість, уяву, а також творчі здібності та креативність в жвавій та веселій атмосфері.
 
Всі матеріали надаються викладачем.
 
Французький інститут пропонує ознайомчу зустріч з батьками перед початком сесії клубу у січні.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema