Лора Перруден на All music is jazz

28.09.2016

Лора Перруден (Франція) на All music is jazz
 
21 жовтня / Closer
вул. Нижньоюрківська, 31
 
Звуки чарівного інструменту під назвою арфа зазвичай асоціюються зі співом тисячі маленьких янголів або ж ідеальним акомпанементом до блиску ранкової роси. Та які б античні пейзажі або барочні мелодії не виникали у вас в голові, коли пальці перебирають найтонші струни, Лора Перруден на фестивалі All Music Is Jazz розширить діапазон ваших уявлень. 
 
Французька співачка та композитор незабаром виступить на одному з майданчиків Closer, використовуючи арфу як нетривіальний інструмент для джазової музики. Її виконання лавірує між соул музикою, хіп-хопом, класикою, а мелодії переплітаються з електронними ефектами. Основний струнний інструмент Лори створив відомий французький арфіст Філіппе Волант і завдяки особливій конструкції, призначений для виконання джазу.
 
Українська аудиторія ще не до кінця знайома з її творчістю, але могла чути про неї від таких музикантів, як Ібрагім Маалуф або Стів Колман. Другий колосально вплинув на її творчість під час освітнього проекту Frédéric Briet's Nimbus Orchestra, а з Ібрагімом Маалуфом вона виступала на одній сцені.
 
 

 

 

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema