Лора Перруден на All music is jazz

28.09.2016

Лора Перруден (Франція) на All music is jazz
 
21 жовтня / Closer
вул. Нижньоюрківська, 31
 
Звуки чарівного інструменту під назвою арфа зазвичай асоціюються зі співом тисячі маленьких янголів або ж ідеальним акомпанементом до блиску ранкової роси. Та які б античні пейзажі або барочні мелодії не виникали у вас в голові, коли пальці перебирають найтонші струни, Лора Перруден на фестивалі All Music Is Jazz розширить діапазон ваших уявлень. 
 
Французька співачка та композитор незабаром виступить на одному з майданчиків Closer, використовуючи арфу як нетривіальний інструмент для джазової музики. Її виконання лавірує між соул музикою, хіп-хопом, класикою, а мелодії переплітаються з електронними ефектами. Основний струнний інструмент Лори створив відомий французький арфіст Філіппе Волант і завдяки особливій конструкції, призначений для виконання джазу.
 
Українська аудиторія ще не до кінця знайома з її творчістю, але могла чути про неї від таких музикантів, як Ібрагім Маалуф або Стів Колман. Другий колосально вплинув на її творчість під час освітнього проекту Frédéric Briet's Nimbus Orchestra, а з Ібрагімом Маалуфом вона виступала на одній сцені.